T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BAĞCILAR - Füruzan Sadıkoğlu Ortaokulu

Haberler

Ock

Okulumuzda  özellkle velilerimize yönelik düzenlenen seminerlerimiz tüm hızıyla devam ediyor.Geçtiğimiz hafta seminerimizin konusunu öğrencilerimizin ergenlik dönemi özellikleri oluştururken bu hafta aile arası  iletişim konusu üzerinde  velilerimiz bilinçlendirilmiştir.

Kas

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı siz değerli velilerimiz ile beraber yetiştirmek istiyoruz.Başarıya giden yolda bizim en büyük desteğimizin değerli velilerimiz olduğunun bilincindeyiz.Çocuklarınızın daha iyi yarınları için ilk adımınızı okula doğru atıp veli akademilerimize katılmanızı bekliyoruz.

Veli akademimiz hakkında detaylı bilgi için sizleri okulumuza ve www.istmem.com adresimize bekliyoruz.

Kas

Okulumuz geçen  hafta Perşembe günü gerçekleşen “İstanbul’u Okuyorum” projesine tüm öğrencileri,öğretmenleri,idarecileri ve okul çalışanları ile birlikte katılmıştır.

Kas

Okulumuz  10 Kasım Atatürk´ü Anma Progrmını cumartesi günü gerçekleştirmiştir. Emeği geçen öğretmenlerimize ve öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.

Kas

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı  İlk Genel Denemesi  Bugün Yapılmıştır.

Kas

Geçen cumartesi yapmış olduğumuz denemelerin sonuçları açıklanarak dereceye giren öğrencilerimize başarı belgelerini verdik.Öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

Ekm

Okulumuzdaki ilk deneme geçtiğimiz cumartasi günü saat 09.30 da yapılmıştır. Emeği geçen öğretmenlerimize ve  deneme sırasında gözetmenlik  yaparak bizlere yardımcı olan velilerimize ayrıca çok teşekkür ederiz.

Ekm

Bugün okulumuzun 5.sınıflarından  oluşan bir grup öğrenciyi Bağcılar Çocuk Trafik Eğitim Merkezine götürdük.Son derece faydalı olan bu kısa  gezimiz için herkese teşekkür ederiz.

May

Anasınıfımızın bu hafta hem  gösterisini hemde mezuniyetini sizlerle paylaşmak istedik.Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

May

8.sınıfların iki gün önce yaptığı deneme sonuçları açıklanmıştır.

May

Danışmanlık sistemindeki öğrencilerimize deneme yapmaya devam ediyoruz. Denemelerimiz sınavlara kadar devam edecektir.Ayrıca deneme sonuçlarımızıda okulun sayfasından yayınlayacağımızı tüm öğrencilerimize duyururuz.

May

Füruzan Sadıkoğlu Ortaokulu olarak ilk toplu iftarımızı öğretmenlerimiz ve okul aile birliği ile hep birlikte perşembe günü yaptık.Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

May

Anasınıfı öğrencilerimiz anneler günü için küçük bi gösteri gerçekleştirdiler hepsine teşekkür ediyoruz.

May

Okulumuzun anasınıfı öğrencileri bu hafta Bağcılar Kapalı Oyun Parkına giderek çok hoş vakit geçirmişlerdir.Emeği geçen hekese teşekkür ederiz.

May

Pazartesi günü bütün okulumuzun katılımıyla kermesimizi gerçekleştirdik.Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.